Facebook
68%
NETICAMA 68% atlaide romantiskai atpūtai divatā „Royal SPA Residence“ Lietuvā! Šajā bagātīgajā piedāvājumā atradīsiet brīvdienu galamērķi jebkurai gaumei - divām personām. Gaumīgā viesnīca ir guvusi lieliskas atsauksmes daudzu ceļot un atpūsties gribētāju lokā, piedāvājot plašu relaksācijas programmu: Nakšņošana Standarta klases numurā; Brokastis viesnīcas restorānā; Baseina,džakuzi un pirts kompleksa apmeklējums; Atpūta relaksācijas istabā; “KNEIPP” procedūra un rekomendācijas veselības uzlabošanā; Rīta vingrošana baseinā vai svaiga gaisā; Vakara vingrošanas nodarbība baseinā vai vingrošanas zālē; Jogas – meditācijas nodarbība “Miers”; Ārsta vizīte un konsultācija; Biljarda spēle; Galda hokeja spēle; Unikālā „Anti stresa relaksācija"'; Kino seanss viesnīcas kinozālē – katru dienu; Bibliotēkas apmeklējums;Dabīgā minerālūdens baudīšana katru dienu bez ierobežojuma; Bezmaksas Wi-Fi un autostāvvieta.

Piedāvājums spēkā tikai no svētdienas līdz piektdienai.

Sīkāka informācija - https://goo.gl/2WgN4k
26%
Oho 26% atlaide Lavandas SPA rituālam! Pilnīgai relaksācijai, miera sajūtai un muskuļu tonusa uzlabošanai, piedāvājam Jūsu uzmanībai Lavandas SPA-rituālu. Procedūra notiek sveču gaismā, mierīgas mūzikas pavadījumā, izmantojot dabīgas eļļas ar lavandas ekstraktu. Procedūras etapi: Tonizējoša visa ķermeņa masāža ar ēteriskam eļļām; Visa ķermeņa ekopīligs; Bioenerģētiska masāža; Tējas baudīšana.

Sīkāka informācija - https://goo.gl/GJA5di
20%
Brīnišķīga 20% atlaide braucienam Sniega suņu pajūgā! Sniega suņi Latvijā nav nekas neparasts, taču braukt viņu vilktā pajūga ir kas jauns un aizraujošs. Ar vislielāko prieku, kopā ar Jums, šajā elpu aizraujošajā braucienā dosies Sibīrijas haskiji, Aļaskas malamuti un pieredzējis mušers. Braucienā varēs doties divi pieaugušie un divi bērni. Šis brauciens noteikti ilgi paliks jūsu atmiņā. Pirms izbrauciena – instruktāža un iepazīšanās ar suņiem.

Sīkāka informācija - https://goo.gl/YW3aPV
 1 2 >
i/c Olimpia
Āzenes 5,
Rīga, LV-1048
tālrunis: + 371 67 065 602
e-pasts: info@olimpia.lv
darba laiks:
Olimpia 10:00 – 21:00
RIMI 9:00 – 22:00
Čili Pica 9:00 – 22:00
MyFitness:
I-IV 6:30-22:00
V 06:30-21:00
VI-VII 09:00-21:00
Ēkas pārvaldītājs
BPT Real Estate SIA