Facebook

autostāvvieta

Autostāvvietas darba laiks: 00:00 – 24:00
Tālrunis: +371 67324508
e-pasts: info@europark.lv
www.europark.lv

KAS IR AUTOPAY?

Šī automatizētā sistēma ir viens no jaunākajiem autostāvvietu tehnoloģiskajiem risinājumiem Eiropā, kas veiksmīgi darbojas Norvēģijā un vēl piecās Ziemeļeiropas valstīs. Tās pamatā - optisks numura zīmju atpazīšanas risinājums, kas nodrošina stāvvietas darbību bez barjerām un to, ka pakalpojums tiek apmaksāts ar pēcapmaksu. Iebraucot autostāvvietā, videokameras fiksēs automašīnas valsts reģistrācijas numuru, un sistēma uzsāks laika atskaiti. Pirms izbraukšanas atcerieties pārbaudīt autostāvvietā pavadīto laiku kāda no kases automātiem un veikt apmaksu, ja nepieciešams.

AUTOSTĀVVIETAS LIETOŠANAS REŽĪMS:

1. Pašapkalpošanās portālā mans.europark.lv reģistrētiem klientiem trīs stundas dienā bez maksas, summējot visas iebraukšanas reizes kopā.* Būtiski ņemt vērā, ka reģistrācija jāveic pirms iebraukšanas autostāvvietā. Veicot reģistrāciju pēc iebraukšanas autostāvvietā, papildus bezmaksas laiks tiks piešķirts nākamajā iebraukšanas reizē.

2. Nereģistrētiem klientiem - divas stunda dienā bez maksas, summējot visas iebraukšanas reizes kopā.*

3. Pēc noteiktā bezmaksas laika beigām saskaņā ar tarifa likmi (par nepilnu stundu maksājot kā par pilnu).

4. papildus bezmaksas laiku var piešķirt iepirkšanās centra ‘’Olimpia’’ nomnieki saviem apmeklētājiem. Plašāku informāciju un nosacījumus papildus bezmaksas laika saņemšanai iespējams uzzināt pie konkrētā pakalpojuma sniedzēja. Pārējā laikā nomnieka apmeklētājiem, novietojot Transportlīdzekli Autostāvvietā, jāievēro Noteikumos minētais Autostāvvietas lietošanas režīms.

*Kalendārā diena no plkst. 00:00 līdz plkst. 24:00. Ja autostāvvieta dienas laikā tiek lietota atkārtoti (transportlīdzeklis dienas laikā autostāvvietā iebraukts un no tās izbraukts vairākas reizes), bezmaksas lietošanas laiks tiek aprēķināts, summējot katrā autostāvvietas lietošanas reizē patērēto laiku.

APMAKSAS IESPĒJAS

1. Maksa par autostāvvietas lietošanu jāmaksā pirms izbraukšanas no autostāvvietas kādā no kases automātiem.

2. Apmaksu iespējams veikt 48h laikā pēc izbraukšanas no autostāvvietas pašapkalpošanās portālā mans.europark.lv

3. Ir iespēja reģistrēt bankas karti, automatizētai rēķina apmaksai.

4. Rēķina saņemšanai elektroniski, varat pieteikties rakstot uz gramatvediba@europark.lv

5. Ja maksa netiks veikta, EuroPark sagatavos un nosūtīs transportlīdzekļa īpašniekam (turētājam) rēķinu. Šajā gadījumā papildus maksai par autostāvvietu maksājama maksa par darījuma apstrādi un rēķina piegādi: EUR 4.50. TAS NAV SODS, BET GAN PĒCAPMAKSAS RĒĶINS.

Skatīt Autostāvvietas Lietošanas Noteikumus:

https://www.europark.lv/uploads/ALN%20TLN/AZ_ALN_Olimpia_no_21.06.2017.pdf


i/c Olimpia
Āzenes 5,
Rīga, LV-1048
tālrunis: + 371 67 065 602
e-pasts: info@olimpia.lv
darba laiks:
Olimpia 10:00 – 21:00
RIMI 9:00 – 22:00
Čili Pica 9:00 – 22:00
MyFitness:
I-IV 6:30-22:00
V 06:30-21:00
VI-VII 09:00-21:00
Ēkas pārvaldītājs
BPT Real Estate SIA
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu mājaslapas lietojamību. Turpinot lietot šo mājaslapu, Jūs piekrītat to izvietošanai Jūsu interneta pārlūkā.
Labi