Smartpost


Darba laiks:

P O T C P 10:00 - 20:00, Se 10:00 - 20:00, Sv slēgts

Smartpost terminālis ir ērts paku piegādes risinājums, pamatojoties uz tā darbības principu.

Lasīt vairāk...

Tas ir jo īpaši ērts brīžos, kad vairākiem cilvēkiem vienlaicīgi ir nepieciešams saņemt paciņu – izmantojot Smartpost, nav jāgaida rindā uz piekļuvi centrālajam monitoram, lai atvērtu vajadzīgo nodalījumu.

Veikalā iespējams saņemt ne tikai konsultāciju, bet arī veikt pasūtījumu uz preci (uz nākamo darba dienu) no mūsu noliktavas uz retiem un neaktuāliem telefona modeļiem vai planšetdatoriem.

Smartpost paku termināļi sūtījumu saņemšanai tiek izvietoti Klientiem ērtās un pieejamās vietās, piemēram, veikalos un biznesa centros. Smartpost vietas ir pieejamas tikpat ilgi, kamēr tās ir atvērtas citiem pakalpojumiem.

Smartpost novietojums iekštelpās pasargā tajos ievietotās pakas no apkārtējās vides svārstībām, kas var nelabvēlīgi ietekmēt sūtījuma satura kvalitāti (pārāk liels aukstums vai karstums, mitrums).

Ja esat pasūtījuši preces, kas ir īpaši jūtīgas pret vides aspektiem (kosmētika, uztura bagātinātāji, pārtikas produkti, foto preces, elektronika, kontakttlēcas utml), tad Smartpost piegādes risinājums ir gudra un pareiza izvēle.

Smartpost – kā tas strādā?

Katram Smartpost nodalījumam ir atsevišķa slēdzene, ar kuras palīdzību, ievadot PIN kodu, var veikt attiecīgā nodalījuma atvēršanu, lai saņemtu atbilstoša izmēra paku. Unikālais PIN kods un nodalījuma numurs tiek nosūtīts ar īsziņas/e-pasta palīdzību sūtījuma saņēmējam pēc pakas ievietošanas Smartpost terminālī.

Smartpost termināļa lietošana ir vienkārša un viegli saprotama, savukārt konfigurācijas iespējas ļauj to izvietot dažādās sarežģītības telpās, vienlaicīgi paliekot ērti pieejamam lietotājiem.

Vienkārša lietošanas instrukcija ir norādīta uz Smartpost durtiņām. Nepieciešamības gadījumā atbalstu sniegs Smartpost Klientu apkalpošanas komanda: tālr. +371 27305558, e-pasts: e-smartpost@itella.com


Sazinies ar mums:

27305558
www.smartpost.lv

VĒLIES UZZINĀT JAUNUMUS?

Reģistrējieties mūsu jaunumiem, lai nekad nepalaistu garām labākos piedāvājumus un svarīgas ziņas.