Vitamins.lv


Darba laiks:

P O T C P 10:00 - 20:00, Se slēgts, Sv slēgts

Vitamins.lv radīts, lai iepazīstinātu Latvijas fitnesa, sporta, arī veselīga dzīvesveida entuziastus ar pasaules un starptautiskā mērogā pazīstamiem augstākās kvalitātes produktiem, kuru efektivitāte tiešām ir praksē pierādīta.

Lasīt vairāk...

Ir viegli atbildēt uz jautājumu, ko mēs darām, bet primārais, kas mūs atšķir no konkurentiem un dara pārākus, ir tas, kā un kāpēc mēs darbojamies un strādājam. Mēs esam uz augstiem rezultātiem orientēta komanda, kas cenšas nodrošināt izcilu klientu apkalpošanu, kam ir lieliskas zināšanas par produktiem, kā arī piedāvājam nepārspējamu, inovatīvu sporta uztura bagātinātāju un veselīgas pārtikas produktu klāstu. Lielākajai daļai piedāvāto produktu ražotājs tieši mums uzticējis ekskluzīvas izplatīšanas tiesības. Tieksme būt labākajiem tajā, ko darām, dod mūsu uzņēmumam Vitamins.lv konkurētspējas priekšrocības un pierāda, parāda, kāpēc tieši mēs esam vadošais sporta uztura produktu tirgotājs Baltijā. Piedāvājot jums augstākās kvalitātes uztura bagātinātājus un mērķtiecīgi funkcionālos pārtikas produktus, kā arī nodrošinot ekspertu – profesionāļu – zināšanas par produktu klāstu un uzturvērtību, iedarbību, mēs varam garantēt, ka tas palīdzēs jums pieņemt vislabāko lēmumu un sasniegt izvirzītos mērķus veselīgam dzīvesveidam.

Mēs pārdodam produktus, ko ražo labākie zīmoli no visas pasaules, un vienmēr iepazīstinām interesentus ar jauniem, vēl nebijušiem produktiem. Mēs lepojamies, ka tieši mums uzticēta ekskluzīva iespēja izplatīt šos produktus visā Latvijā un Baltijā! Pie mums pieejami produkti no plaši pazīstamiem un vadošajiem zīmoliem veselīga dzīvesveida, fitnesa un sporta jomā kā, piemēram, Bodylab, VPLab, Grenade, PHD Nutrition, Optimum Nutrition, Now Foods, NanoSupps, Lohilo un daudzi citi!

Pie mums var iegādāties izvēlētos produktus, lieki nepārmaksājot!


Sazinies ar mums:

+37120016949
www.Vitamins.lv

VĒLIES UZZINĀT JAUNUMUS?

Reģistrējieties mūsu jaunumiem, lai nekad nepalaistu garām labākos piedāvājumus un svarīgas ziņas.