Darba laiks
Aizvērt x
I/C OLIMPIA
DARBA DIENAS
10:00-21:00
BRĪVDIENAS
10:00-21:00
RIMI
DARBA DIENAS
9:00-22:00
BRĪVDIENAS
9:00-22:00
GYM!
DARBA DIENAS
00:00-24:00
BRĪVDIENAS
00:00-24:00
EUROPARK
KATRU DIENU
00:00-24:00
Veikali
60
Izklaides
parks
2000 m2
Ēdināšanas
vietas
10
Elektrouzlādes
vietas
4
Sporta zāles
darba laiks
24/7
Saules parks
819 kW

Akcijas

Čili pizza īpašais piedāvājums!
Akcija spēkā tikai pasūtījumiem uz vietas picērijā Čili Pizza, kas atrodas I/C Olimpia. Atlaides nesummējas un nav spēkā pasūtījumiem internetā un ar piegādi.
Čili pizza īpašais piedāvājums! Akcija spēkā tikai pasūtījumiem uz vietas picērijā Čili Pizza, kas atrodas I/C Olimpia. Atlaides nesummējas un nav spēkā pasūtījumiem internetā un ar piegādi.
Atlaides līdz 70%
Atlaides līdz 70%
Atlaides līdz 70%
Atlaides līdz 70%

Jaunumi

Atvērts jaunākā koncepta Rimi hipermārkets Latvijā

I/c “Olimpia” pirmajā stāvā jaunā iekārtojumā atvērts modernizēts Rimi hipermārkets. Rekonstrukcijas laikā uzlabota veikala energoefektivitāte un tas kļuvis ērtāks apmeklētājiem. Rimi klientiem turpinās vienuviet piedāvāt gan ierasto, plašo produktu izlasi, gan jaunu preču sortimentu, piemēram, Latvijas amatalus stendu un īpašu diētiskās un bioloģiskās produkcijas piedāvājumu.

Atvērts pirmais “Tradehouse” veikals Latvijā

Iepirkšanās centra “Olimpia” nomnieku skaitu papildina kosmētikas un labsajūtas zīmolu produktu importētājs un izplatītājs Baltijā “Tradehouse”. Veikals atvērts centra pirmajā stāvā un uzņēmuma produktu klāstā ietilpst vairāk kā 800 skaistumkopšanas zīmoli, kuru kvalitāti novērtē, kā nozares profesionāļi, tā tās ikdienas lietotāji. “Tradehouse” katrs varēs atrast sev nepieciešamos produktus, ādas un matu kopšanai, skaistumkopšanai un veselībai.

Kvalitatīvi produkti atpūtai, darbam un sportam visai ģimenei

Jau esošajam aktīvās atpūtas preču veikalu klāstam Iepirkšanās centrā “Olimpia”, tagad pievienojas brīvā laika apavu, apģērbu un aksesuāru veikals “Weekend”. Līdz ar veikala ienākšanu Latvijas tirgū, šis ir trešais “Weekend” veikals Rīgā. Veikalā iespējams atrast dažādus pasaulē atpazīstamu dizaineru zīmolus un kvalitatīvas preces visai ģimenei.

Pēc renovācijas, atvērts modernizēts Iepirkšanās centrs “Olimpia”

Iepirkšanās centra “Olimpia” pirmā stāva rekonstrukcija tika uzsākta šī gada sākumā, lai veicinātu ilgtspējīgu attīstību un modernizētu kopējo centra konceptu. Papildus jau klientiem labi zināmajiem sporta preču un outlet segmenta veikaliem, tagad nomnieku vidū ir arī jaunākā koncepta Rimi hipermārkets, “BENU Aptieka”, “Dino Zoo”, jaunpienācējs Latvijas tirgū – skaistumkopšanas preču veikals “Tradehouse”, kā arī apģērbu veikals “Weekend”, dzērienu veikals “Vynoteka”, solāriju studija “SUNlight” un ziedu veikals "Marta ziedi".
Reģistrējies
Olimpia
jaunumiem

Informācija nosūtīta veiksmīgi!

Populārākie veikali